Apmokėjimo būdai

 • Atsiskaityti už prekes galima vienu iš šių būdų:

  1. Atsiskaitymas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia atsiskaitymo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš aptarnaujamų bankų. Pinigus pirkėjas perveda į elektroninės parduotuvės atsiskaitomąją sąskaitą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta banko elektroninėje bankininkystės sistemoje.

  2. Atsiskaitymas banko pavedimu – tai išankstinis atsiskaitymas, kai pirkėjas, atsispausdinęs užsakymą ir nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į elektroninės parduotuvės banko sąskaitą. 

  3. Atsiskaitymas dalimis – tai apmokėjimas dalimis, kai pirkėjas, atėjęs į apmokėjimo žingsnį, pasirenka „Mokėti dalimis – Klix pay later“. Pasirinkęs šią opciją pirkėjas turi supildyti paraišką finansavimui gauti ir pasirinkti jam aktualiausią pasiūlymą – „Standartinis lizingas“ arba „Su mokėjimu be pabrangimo“. Mokėjimo be pabrangimo terminai priklauso nuo pirkinio sumos. 
   

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk nemokamą pristatymą

  Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk nemokamą pristatymą dovanų prenumeruoti