Indauja, natūralaus ąžuolo, 185x100x45 cm

 • Indauja, natūralaus ąžuolo, 185x100x45 cm

  Kodas: MOR502S

  Industrinio stiliaus ąžuolo masyvo indauja

 • Baldai pagaminti iš natūralios medienos namams suteikia jaukumo, šilumos, kartu jie yra ilgaamžiai ir itin tvirti, todėl tarnaus ne vienus metus.  

  Spalva - aliejuotas ąžuolas, matosi natūralūs medienos raštai, šakos

  Medžiaga - baldas pagamintas iš laukinio ąžuolo masyvo, tamsinto stiklo, nugarėlė - iš ąžuolo faneruotės, stalčių dugnai - iš beržo faneruotės 

  Aukštis - 185 cm

  Plotis - 100 cm

  Gylis - 45 cm

  Rankenėlė - metalinė, juoda

  Rėmas/kojelės - metalinis, juodas, dažytas milteliniu būdu

  Surinkimas - baldas pristatomas surinktas

  Garantija - 24 mėnesių

  Pagaminta - EU

  Pristatymas - 1-2 savaitės

  Baldų priežiūra - venkite tiesioginių saulės spindulių ir nestatykite baldų ten, kur yra šilumos šaltinių, tokių kaip židiniai, šildytuvai ir krosnys, venkite temperatūros ir drėgmės svyravimų. Valymui naudokite minkštą sausą ar drėgną mikropluošto šluostę. Nuvalius paviršių drėgna šluoste, reikia iš karto jį nusausinti. Per sujungimo siūles į fasado vidų patekusi perteklinė drėgmė gali sudaryti mikroįtrūkimus, ilgai nenuvalytas vanduo ant baldo paliks baltas dėmes. Negalima leisti riebalų ir kitoms labai nešvarioms dėmėms nudžiūti ant paviršiaus, nes šiose vietose ant medžio gali susidaryti nepašalinamos dėmės. Natūralaus medžio paviršių reikia saugoti nuo smūgių, mechaninių pažeidimų, aštrių daiktų poveikio, bet kokių agresyvių medžiagų. Kartą metuose rekomenduojama aliejuotus baldus peraliejuoti specialiu baldams skirtu aliejumi. 

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk nemokamą pristatymą

  Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk nemokamą pristatymą dovanų prenumeruoti